Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrošoumen i absolvent - bonus 60 000 Kč

referenční číslo: 38103 | aktuálnost: 28.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi po škole nebo hledáš novou příležitost? Zajímají tě elektromotory a jejich fungování? Máš vyhlášku 50/1978 Sb. a chuť učit se a zdokonalovat?
Rádi ti dáme možnost tvého prvního zaměstnání nebo změny a navíc podporu v zaučení, potřebujeme jen ochotu pracovat a to i na 3 směny a Tvůj životopis, hned můžeme začít!

Náplň práce

  • Budeš kápo-zkoušeč
  • Kámoši z výroby ti smontují motor
  • Ty se na montáži taky podílíš
  • Hlavní tvoje práce bude otestovat, zda to udělátko bude fungovat a zdatně pohánět přibližovací stroje
  • Nepouštíme ven žádné nefunkční ,,šmé" - o to se postaráš
  • Všechny svoje testovací hračky si budeš uklízet a hýčkat

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ elektro zaměření
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 nebo 6
  • Šikovné ruce, pracovní odhodlání a povaha zn. KÁMOŠ
  • Ochota pracovat na 3 směny
  • Chuť učit se a být lepší

Nabízíme

  • Nástupní plat 26 000 Kč + příplatky a bonusy
  • Nástupní BONUS 60 000 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci s fajn partou
  • Penzijní připojištění
  • Svoz z vybraných zastávek zdarma
  • Bonus za doporučení kandidáta
  • Dotovaná kantýna
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Čistící a ošetřující prostředky
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Firemní akce
  • Místo výkonu - Brno

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika