Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroprojektant - energetika

referenční číslo: 34822 | aktuálnost: 30.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s projektováním elektrických stanic a Vás zajímají projekty z této oblasti? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která spolupracuje s významnými klienty jako je např. ČEZ nebo PRE? Chcete pracovat v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou?

Pak mi pošlete svůj životopis!

Mezinárodní společnost, která se orientuje na komplexní energetická řešení hledá posilu na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT - ENERGETIKA

Náplň práce

  • Projektování elektrických stanic (110kV – 420 kV)
  • Zpracování všech stupňů projektové dokumentace
  • Koordinace činností v rámci projektu
  • Komunikace se zákazníky po celou dobu projektu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxi v oboru na obdobné pozici
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/78 sb. §7,10
  • Autorizace dle TZS výhodou
  • Znalost programu AutoCAD
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Práci na zajímavých projektech
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika