Typ nabídky

Minimální mzda

Elektronik / Programátor PLC v Šumperku (až 80 tisíc)

referenční číslo: 41948 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do naší moderní výroby hledáme nového kolegu, který posílí náš tým. Pomůžete nám s výrobními stroji, které budete programovat, starat se o jejich hardware a elektro. Stanete se pravou rukou manažera údržby, na účtu vám každý měsíc přistane velice pěkná suma a budete moci využít našeho bohatého benefitního systému.
Budete programovat PLC a starat se technickou stránku našich strojů  Implementujete nové systémy, zálohujete Postaráte se o údržbu strojů po elektro stránce

Požadujeme

Máte zkušenosti s programováním PLC  Vyznáte se v hardware průmyslových počítačů  Umíte základně programovat (batch, bash a C++)  AJ alespoň na B2

Nabízíme

Mzda až 80 tisíc měsíčně (dle zkušeností)  Pružná pracovní doba  5 týdnů dovolené  Zvýhodněné mobilní tarify  Příspěvek na dopravu  Příspěvky na firemní stravování  MultiSport karta  Jazykové vzdělávání přímo ve firmě a zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita