Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik, R/O | docházkový bonus

referenční číslo: 43701 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáty na pozici Elektromechnik. Máte elektrotechnické vzdělání? Chcete své zkušenosti a dovednosti uplatnit ve společnosti, která je ocení? Pokud ano, zašlete svůj životopis a staňte se nedílnou součástí přátelského týmu v prosperující společnosti.
Elektro opravy a údržba strojů a jejich příslušenství Uvádět do provozu nové stroje a kontrolovat, zda pracují správně Průběžná preventivní elektroúdržba Spolupráce na technickém řešení oprav Pracovat podle platných norem a TP

Požadujeme

Praxe min. 2 roky Platná vyhláška č. 50/1978 Sb min. §6 Orientace v technických výkresech a elektrických schématech Základní znalost automatizace (senzorika , snímače, frekvenční měniče) Výhodou je znalost hydraulických systémů Manuální zručnost Uživatelská znalost práce s PC Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

Odpovídající mzdu dle zkušenosti a výkonosti Docházkový bonus 800 Kč Příspěvek na zapracování 18 000 Kč Příspěvek na dopravu 1 000 Kč Příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Prémie Závodní stravování Příspěvek na dětské pobyty
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika