Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik na 2 směny (35-50.000 KČ)

referenční číslo: 26240 | aktuálnost: 16.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi vyučený elektrikář a máš za sebou nějakou praxi? Máš vyhlášku 50 s §6? Dokážeš opravit výrobní stroj? Nevadí ti dvousměnný provoz? Tak pošli svůj životopis a získej super práci!

Společnost zabývající se výrobou kovových dílů hledá:

ELEKTROMECHANIK NA 2 SMĚNY (35-50.000 KČ)

Náplň práce

  • údržba strojních zařízení po elektrické stránce
  • akutní opravy strojních zařízení
  • práce s elektro dokumentací
  • komunikace s kolegy napříč výrobou
  • práce na elektroinstalacích

Požadujeme

  • SOU vzdělání v oboru elektro
  • alespoň rok praxe ve výrobní společnosti
  • vyhláška 50/1978 sb. §6
  • ochota pracovat na 2 směny
  • samostatnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a prémie
  • závodní stravování a kantýna
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • lokalitu Brno

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl