Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik bez víkendů (33–37.000 Kč)

referenční číslo: 39471 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí? Máte zkušenosti jako elektromechanik ve výrobní firmě? Nevadí Vám práce na 3 směny s volnými víkendy? Tak hledáme přímo Vás!

Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: ELEKTROMECHANIK BEZ VÍKENDŮ (33–37.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad technickým stavem výrobních zařízení
  • Kontrola systému stroje, drobné opravy a nastavování parametrů
  • Péče a správa pomocných nástrojů a dílů
  • Řešení technických problémů a realizace nápravných opatření

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na podobné pozici alespoň 3 roky
  • Vyhlášku č. 50/1978 par.6
  • Ochotu učit se novým věcem, pečlivost

Nabízíme

  • Plat s postupným navyšováním
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Lokalitu: Teplice

Mzda: 33 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika