Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroinženýr s AJ - i absolventi (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 35344 | aktuálnost: 15.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Domluvíte se anglicky? Máte vysokoškolské vzdělání technického (elektro) zaměření a hledáte uplatnění pro významnou společnost v oboru? Pak hledáme právě Vás!

Světový výrobce produktů v automotive hledá nového kandidáta na pozici:

ELEKTROINŽENÝR S AJ - I ABSOLVENTI (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Analýza a testování nových elektronických komponentů
  • Podpora kvality přidělených projektů
  • Účast při tvorbě systémů vnějšího osvětlení automobilů
  • Kooperace s HW inženýry pro aplikaci komponentů
  • Aktualizace a správa databáze komponentů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (oblast elektro)
  • Znalost elektrotechnických komponentů a výrobních technologií výhodou
  • Mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Samostatnost, spolehlivost, týmovost

Nabízíme

  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín
  • Zaučíme i absolventa

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika