Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro údržbář

referenční číslo: 50204 | aktuálnost: 04.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Elektro údržbář

Náplň práce

U nás ve firmě se zabýváme sterilizací zdravotnických a farmaceutických výrobků a působíme nejen v Česku, ale také v oblasti Středního východu, Asie, Afriky, Ameriky a chceme dál růst. A protože se s námi rozloučil jeden z našich kolegů, hledáme posilu na místo elektro údržbáře, který bude mít pod palcem správné fungování našich strojů.
Péče o svěřenou budovu a její vybavení – je potřeba dbát na to, aby byla budova bezpečným a provozuschopným místem. Vaším úkolem bude na to dohlížet. Péče o naše stroje – budete se starat o naše výrobní a technologická zařízení, jako by byly vaše vlastní. Nejčastěji je potřeba provést jen preventivní údržbu, nebo revizi. Když by došlo k poruše, budeme potřebovat vaši spolupráci při jejím odstranění. Komunikace – domluvit se je v práci potřeba. Kromě svých kolegů a nadřízených budete komunikovat už jen s externími dodavateli a servisy.

Požadujeme

Hledáme někoho, kdo už má zkušenosti s elektro a strojní údržbou, nebo se vyzná v elektrických strojích a zařízeních (Vyhláška 50/1978 Sb.,§ 6 je podmínkou.) Na práci se budete skvěle hodit, pokud máte šikovné ruce a nebaví vás dělat každý den jedno a to samé. Anglicky mluvit nemusíte, ale jsme nadnárodní firma a s angličtinou se u nás zcela jistě potkáte. Rádi u vás uvidíme, že umíte projevit iniciativu a pracovat samostatně. Práce probíhá od pondělí do pátku ve dvousměnném provozu. Během víkendu je třeba být ochotný držet pohotovost dle rozpisu.

Nabízíme

Příspěvek nejen na stravování, ale i na kulturu a sport, protože ve zdravém těle zdravý duch. Týden dovolené navíc, abyste měli čas si od práce odpočnout. Občerstvení na pracovišti, protože najezení zaměstnanci jsou spokojení zaměstnanci Možnost rozvoje prostřednictvím jazykových a jiných kurzů, protože chceme, aby s naší firmou mohli růst i naši zaměstnanci.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540

ManpowerGroup s.r.o.
zobrazit další nabídky zaměstnavatele