Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro-projektant (až 80.000 Kč)

referenční číslo: 29968 | aktuálnost: 23.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený elektro projektant a Chcete pracovat pro stabilní společnost? Máte znalosti z oblasti NN, VN, uzemnění a osvětlení? Chcete se ve svém oboru dále vzdělávat a mít šanci se podívat i do světa? Chcete mít šanci kariérně se posouvat?

Pak mi zašlete svůj životopis!

Inženýrská společnost poskytující služby v oblasti projektování, dodávek a řízení výstavby průmyslových celků hledá novou posilu do týmu na pozici:

ELEKTRO-PROJEKTANT (až 80.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za zpracování projektové dokumentace
  • Spolupráce s ostatními kolegy na různých odděleních
  • Komunikace se zákazníky a úpravy dokumentace
  • Komunikace s dodavateli a montážními společnostmi

Požadujeme

  • SŠ/VŠ s elektro zaměřením
  • Platnou vyhlášku 50/78 sb.
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office, CAD programů
  • Orientaci v oblasti NN, VN, uzemnění, osvětlení

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy
  • Jazykové a odborné kurzy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a důchodové připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • MULTISPORT kartu
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika