Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr| Plzeň

referenční číslo: 9-9-394352 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jste elektro nadšencem? Domluvíte se anglicky a chcete být součástí zajímavých projektů?
Na pozici Elektro inženýra budete mít na starost projekty týkající se budících systémů. Budete zodpovědní za výrobní dokumentaci, hledat technická řešení, účastnit se FAT, zpracovávat nabídky a komunikovat se zákazníky po celé Evropě.

Pokud chcete změnu nebo jste absolventem, který chce nastartovat svoji kariéru, je toto Vaše jedinečná příležitost!

Požadujeme

* SŠ/VŠ elektro vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovní
* Německý jazyk výhodou
* Ochota účastnit se zahraničních pracovních cest

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* moderní jazykové kurzy
* školení a profesní vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na životní pojištění
* odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
* práce s moderními technologiemi
* firemní akce (team building)
* možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)
* vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy