Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr (Plzeň)

referenční číslo: 43702 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Zajímala by vás práce v oblasti elektro projektování a domluvíte se anglicky nebo německy?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis.
Projektování samostatných strojů i celých linek Příprava automatizovaných elektrotechnických návrhů ve 2D i 3D Komunikace s kolegy ze zahraničí Možnost kariérního růstu (možnost řízení projektového týmu)

Požadujeme

Znalosti z oblasti elektro konstrukce Praxe alespoň v jednom CAD systému (Eplan, AutoCAD, ProfiCAD a další) Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (komunikace s kolegy ze zahraničí) Znalost SAP výhodou

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost práce na home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně) Nové moderní pracovní prostředí Profesní i osobnostní vzdělávání Závodní stravování/stravenky Bonusy ke mzdě Cafeteria Příspěvek na penzijní pojištění Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby Kancelář přímo v Plzni
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika