Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář/ zajištěné ubytování/až 45.000kč

referenční číslo: 34471 | aktuálnost: 16.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme šikovné elektrikáře s praxí, ale rádi uvítáme i absolventy, kteří chtějí zahájit kariéru u stabilní společnosti. Pokud máte platnou Vyhlášku 50, jste v pohodě s 3směnným provozem, pak jste náš člověk? Dejte o sobě vědět!

Náplň práce

  • Opravy a servis výrobních strojů
  • Preventivní údržba a opravy elektrických strojů a zařízení
  • Práce ve 3 směnném provozu/pohotovostní režim

Požadujeme

  • SOU elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978
  • Zkušenosti s opravou elektrických provozních zařízení
  • 3 směnný provoz

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení a finanční růst
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Výhodné telefonní tarify
  • Zajištěné ubytování
  • Zajímavé bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika