Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář/Technik elektro

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 19814700706 | aktuálnost: 18.04.2024

I&C Energo a.s.

Upřesňující informace

Pracovní smlouva je nejdříve uzavřena na dobu určitou, a to na 1 rok od nástupu, poté na dobu neurčitou.
Náplň práce: údržba zařízení elektro.
Požadavky: vzdělání- obor elektro, ŘP skupiny B, základní znalost PC a IT, výpis z rejstříku trestů slučitelný s pozicí, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu.
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pololetní odměny nad rámec hrubé mzdy.
V případě zájmu kontaktujte na uvedený e-mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 2, Temelín, 37301

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity