Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář s ubytováním v brně (AŽ 45.000 KČ)

referenční číslo: 35176 | aktuálnost: 10.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Přemýšlíte o stěhování? Chcete nastartovat svoji kariéru ve společnosti s dlouholetou tradicí? Máte SOU elektro vzdělání a platnou vyhlášku č. 50/1978? Nevadí Vám práce na 3 směny? Brněnská firma hledá elektrikáře do provozu.

Náplň práce

  • Odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů
  • Obsluha elektrických zařízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Preventivní údržba, opravy
  • Práce ve 3 směnném provozu (zde je pohotovost)

Požadujeme

  • SOU vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978
  • Proaktivní přístup k práci
  • Zkušenosti s opravou elektrických zařízení

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění, dopravu
  • Závodní stravování
  • Možnost ubytování (1500 Kč/měsíc/2 lidi na pokoji)
  • Roční bonus a další bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika