Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář - na ranní (38-43.000 Kč)

referenční číslo: 39512 | aktuálnost: 17.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pouze v jednosměnném provozu? Jste manuálně zručný a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb §6? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Úspěšná firma hledá do svého týmu nového parťáka na pozici: ELEKTRIKÁŘ - NA RANNÍ (38-43.000 Kč)

Náplň práce

provádění preventivní a prediktivní údržby
dodržování technologických postupů
kontrola stavu výrobních zařízení a jejich způsobilosti k požadavkům výroby
vedení evidence k prováděným činnostem

Požadujeme

vyučen v oboru elektrotechnik nebo elektromechanik (slaboproud)
praxe v oboru výhodou
vyhláška 50/1978 Sb., §6 a vyšší

Nabízíme

5 týdnů dovolené
13. plat
příspěvky na penzijní a životní pojištění
lokalita: Podbořany

Mzda: 38 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika