Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář/Mistr montáží

referenční číslo: 1606234158 | aktuálnost: 23.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost s tradicí na českém trhu od roku 1992, která se od roku 2013 zabývá výstavbou a modernizací trakčního vedení včetně silnoproudých zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář/Mistr montáží.

Náplň práce:

  • Realizace jednoduchých projektů.
  • Příprava na elektro montáže.
  • Výkaz provedených prací a použitých komponent.
  • Zodpovědný přístup k výkonu práce a firemnímu vybavení.

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU nebo ÚSO s maturitou v oboru elektrikář / mechanik el. zařízení / montér el. sítí.
  • Praxi ve stavebnictví alespoň 2 roky.
  • Trestní bezúhonnost, samostatnost, prozákaznický přístup, ochotu se dále rozvíjet.
  • Řidičský průkaz skupiny B, C – výhodou.
  • Schopnost práce ve výškách.
  • Vyhláška 50 – výhodou.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí finančně prosperující firmy, přátelskou firemní atmosféru, mladý kolektiv, nestereotypní pracovní náplň, samostatnou a zajímavou práci.
  • Finanční ohodnocení v rozmezí 28 000 – 40 000 dle schopností a zkušeností.
  • Karierní růst.
  • Platový růst.
  • 13. plat.
  • Individuální prémie.
  • Osobní přístup.
  • Osobní rozvoj - účast na školeních, kurzech a prezentacích hrazených zaměstnavatelem.
  • Stravenkový paušál.
  • 25 dní dovolené + 4x Sick days.
  • Pravidelné firemní akce.
  • Nástup možný ihned.
  • Lokalita: Ústecký kraj.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ústí nad Labem,

Region: Ústecký kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace

Profese: elektrikář, elektromontér, elektrotechnik, mistr, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce