Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář / elektronik - opravy vstřikovacích lisů / valašské meziříčí

referenční číslo: 41277 | aktuálnost: 08.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu s platnou Vyhláškou 50/6,7, praxi velice uvítáme. Kandidát by měl být s bydlištěm v okolí Valašského Meziříčí - jedná se o 2 směnný provoz, ochota dojíždět na směny.
Opravy 6ti osých robotů Opravy vstřikovacích lisů, ovládání včetně rozjezdu, kalibrace čerpadel a opravy forem

Požadujeme

SOU s vyučením, vyhláška 50/paragraf min. 6,7 Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě velkou výhodou, uvitáme i Elektrikáře absolventy Ochota pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů Možnost bonusů Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Věrnostní odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 41 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura