Typ nabídky

Minimální mzda

EHS manažer - výrobní společnost (okolo 65.000 Kč)

referenční číslo: 39283 | aktuálnost: 03.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako EHS manažer? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Do stabilní nadnárodní společnosti hledáme novou posilu do týmu na pozici:

EHS MANAŽER - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (okolo 65.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, ŽP, PO
  • Analýza rizik oblasti BOZP, ŽP, odpadového hospodářství
  • Organizace auditů BOZP a ŽP
  • Poradenství a konzultace v dané oblasti vedoucím pracovníkům
  • Zodpovědnost za proškolení zaměstnanců
  • Reporting

Požadujeme

  • Praxi na podobné pozici nutností
  • Znalost příslušných právních předpisů a norem
  • Znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • Komunikační dovednosti a spolehlivost
  • Anglický jazyk na alespoň středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc + sick days
  • služební automobil pro soukromé účely
  • závodní kantýnu + příspěvek na stravování
  • zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • odborné vzdělávací kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Žďársko

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství