Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový specialista e-commerce web&app

referenční číslo: 1608724780 | aktuálnost: 01.03.2023

BILLA, spol. s r. o.

Cílem Produktového spcialisty Web&App je zajištění maximální spokojenosti zákazníků při on-line nákupu na webu a v mobilní aplikaci.

Náplň práce, na kterou se můžete těšit:

  • podílení se se na správě a vylepšování webu a mobilní aplikace za účelem navýšení zákaznické spokojenosti, obratu a konverzního poměru
  • spolupráce na koordinaci technického rozvoje online shopu
  • podílení se na správě obsahu webu a zákaznické aplikace, což zahrnuje koordinaci činnosti agentur, ale také vlastní práci s CMS Kentico Content
  • optimalizace online shopu a koordinace testování a nápravy chyb (bugů)
  • analýza potřeb zákazníků a stanovení odpovídajících opatření
  • provádění analýz trhu a konkurence
  • tvorba reportů a prezentací pro vedení
  • vedení různých projektů pro zvýšení spokojenosti zákazníka
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními (marketing, IT a zákaznická péče)

Hledáme osobnost, která má:

  • pro-zákaznický přístup a chuť se pouštět do nových věcí
  • důležité je mít i týmového ducha a umět se prosadit
  • kreativní a provázané myšlení
  • předchozí pracovní zkušenosti v e-commerce případně online marketingu je výhodou
  • fundované porozumění webovým technologiím
  • zkušenosti s CMS (CMS Kentico Content je plus navíc)
  • dobrou znalost AJ pro komunikaci se zahraničními kolegy

Co u nás získáte:

  • individuální plán zaškolení a podporu kolegů (nejen) při zaškolování na pozici
  • vzdělávání a rozvoj pomocí interních, externích i e-learningových kurzů
  • možnost práce z domova až 2 dny v týdnu
  • flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9 – 15 hod.)
  • služební mobil a notebook
  • možnost využívat svozovou dopravu Praha – Roztyly -> Modletice a zpět
  • firemní akce a aktivity (například uvítací den pro nováčky, sportovní aktivity, aj.)
  • práci ve stabilní společnosti v potravinářském oboru, která je s vámi od roku 1992

Další benefity:

  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování ve firemní kantýně (svačiny a výborné obědové menu za 40 Kč)
  • odměna za doporučení nového kolegy/ně
  • dotovaná karta Multisport (doplatek 400 Kč/měsíc)
  • benefitní cafeterie (po 1. roce), body v hodnotě min. 12 000 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech)
  • odměny za pracovní výročí
  • a mnoho dalšího

Udělejte první krok a přihlaste se na tuto pozici. Těšíme se na vás.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Modletice,

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Marketing, reklama, public relations

Profese: webdesigner, webmaster, product specialist

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce