Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent nákupu s AJ

referenční číslo: 41283 | aktuálnost: 31.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici Disponenta nákupu,  který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Místo výkonu práce: Jičín
nákup svěřených materiálů - fólie, plastová pouzdra, víčka každodenní komunikace s dodavateli o aktuálních dodávkách/objednávkách  objednávání kamionové dopravy přes nasmlouvané dopravce  sledování skladových zásob svěřených materiálů zaplánování zakázek v programu Navision komunikace s kolegy ve Vietnamu- nutnost mírně pokročilé znalosti AJ  komunikace s obchodním oddělením v Německu   komunikace s oddělením výroby ohledně plánování zakázek

Požadujeme

komunikativní znalost AJ - komunikace se zahraničními kolegy  praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti - výhodou  organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

5. týdnů dovolené Stravenky smlouva na dobu neurčitou již od začátku notebook, telefon Cafeteria program a Multisport penzijní nebo životní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ostatní