Typ nabídky

Minimální mzda

Disponent

referenční číslo: 42437 | aktuálnost: 05.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Disponent

Náplň práce

Je ti oblast logistiky blízká a máte s ní alespoň trochu zkušenost?Máš anglický jazyk na komunikativní úrovni?  Tak čekáme právě na tvůj životopis.
plánování dodávek materiálů na zabezpečení výroby  koordinace dodávek materiálů od dodavatelů pro zabezpečení výroby  řešení změn plánu výroby dle požadavků zákazníka  inventury materiálu   řešení problémů v dodávkách s dodavatelskou a přepravní firmou pro zajištění dodávek materiálu   práce se systémem SAP, MFG PRO, JTDS  vypracovávání analýz v případech změn plánů  zajištění transportů dle specifických parametrů

Požadujeme

SŠ vzdělání  zkušenost v logistice ve výrobní společnosti  AJ na dobré úrovni pro každodenní komunikaci- denně budete komunikovat se zahraničním dodavateli znalost práce na PC a MS Office (SAP výhodou)

Nabízíme

měsíční bonusy ke mzdě příspěvek na dovolenou  příspěvek na penzijní připojištění  příspěvek na dojíždění do zaměstnání závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání  firemní akce   práce v mezinárodním prostředí možnost denně využívat cizí jazyky  flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika