Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer energo hospodářství

referenční číslo: 1623254205 | aktuálnost: 02.07.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem obráběcích strojů, hledáme, do týmu pracovníků energetiky, vhodné kandidáty na pozici Dispečer energo hospodářství.

Náplň práce:

  • Řízení technologických procesů sloužících pro výrobu, rozvod a spotřebu energií, vody a stlačeného vzduchu, řízení spotřeby elektrické energie
  • Manipulace na vysokonapěťových zařízeních a řízení odběru elektrické energie

Jaký je profil vhodného kandidáta?

  • SOU elektrotechnického směru a 6 let praxe v oboru nebo úplné SŠ vzdělání elektrotechnického směru a 3 roky praxe v oboru
  • Osvědčení o zkoušce z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice v rozsahu osoby znalé pro samostatnou činnost podle nařízení vlády 194/2022 Sb.
  • Znalost základní práce v operačním systému Windows (práce s adresáři, soubory), MS OFFICE (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
  • Znalost základní práce s řídicími systémy PROMOTIC, SIMATIC
  • Znalost zákona 458/2000 Sb. Zákon o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů
  • Nutná předchozí praxe na pozici elektrikáře pro vysoké napětí
  • Topičské zkoušky výhodou
  • Zkoušky pro obsluhu plynových zařízení výhodou
  • Zkoušky pro obsluhu tlakových nádob stabilních výhodou
  • Občasná práce v terénu

Co můžete očekávat?

  • Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • Zajištění podpory a požadovaných školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost čerpat volno nad zákonný rámec
  • Zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Možnost odpočinku ve firemním rekreačním zařízení
  • Odměny při významných životních jubileích
  • Příspěvek při narození dítěte
  • Příspěvky na dopravu, penzijní / životní připojištění, stravu / firemní jídelna
  • Pojištění pro soukromé cesty do zahraničí
  • Lokalita Varnsdorf

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Varnsdorf,

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Energetika, Řemesla, výroba

Profese: dispečer, elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, logistik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení