Zdravíme z České spořitelny! 

Jsme největší tuzemská banka a denně se na naše služby spoléhá více než 4 miliony klientů. Abychom dokázali designovat produkty a služby, které naše klienty promění v naše nejvěrnější fanoušky, je pro nás naprosto zásadní perfektně rozumět potřebám a očekáváním všech skupin klientů.

V oblasti firemního bankovnictví, které zahrnuje drobné živnostníky až velké korporace, je pro nás klient na prvním místě a naším cílem je uspokojení jeho potřeb z hlediska produktů a maximalizace klientského zážitku. Toho dosahujeme zejména digitalizací, zjednodušováním procesů a řízením aktivit na základě dat a výsledků klientských výzkumů.

Hledáme do týmu Denního bankovnictví - produkty nadšeného parťáka, který nám chce pomoci v naplnění naší digitální vize, ale nezalekne se ani denní rutiny. Chce, aby jeho práce byla vidět a mít vliv na směřování týmu. Baví ho navrhovat a zlepšovat produkty a služby, které spojují skvělý uživatelský zážitek a strategické cíle banky.

Zaujali jsme Vás? Pak čtěte dál a zjistěte, na co konkrétně se u nás můžete těšit a pokud odpovědi nenaleznete, tak se zeptejte přímo Product Ownera týmu- Toma.

#firemnibankovnictvi

Digitalizátor služeb a produktů denního bankovnictví (firmy)

referenční číslo: 1607094237

Tato pracovní pozice již není aktivní.