Typ nabídky

Minimální mzda

Diagnostik

referenční číslo: 1622756278 | aktuálnost: 26.07.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Diagnostik

Hledá se diagnostik pro společnost vytvářející technologie a chytrá řešení, která usnadňují každodenní život a pomáhají chránit zákazníkům domovy, vzduch, vodu, energii a také věnují pozornost udržitelnosti svých produktů.

Pozice je vhodná i pro absolventy elektro oboru, kteří se chtějí věnovat zajímavé práci.

Náplň práce:

  • Diagnostika desek plošných spojů na základě výkresové dokumentace a chybových hlášení
  • Nahrávání softwaru
  • Oprava desek plošných spojů
  • Zadávání údajů o opravě do interního systému
  • Spolupráce s test techniky a vedoucími v oblasti testování

Požadujeme:

  • Elektro vzdělání (minimálně vyučení)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Výhodou je zkušenost s pájením mikroperem a prací s horkovzduchem
  • Výhodou je zkušenost s měřícími přístroji pro elektroniku

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení: 30 000 – 35 000 Kč
  • Nástupní bonus po zaškolení – 25 000 Kč
  • Práce na HPP s 3 směnným provozem
  • 50 Kč/h příplatek za noční směny
  • Benefitní systém Cafeterie až 4500 Kč/rok
  • Dotované stravování v jídelně na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní pojištění (až 7 000 Kč)
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Multisport karta
  • Možnost kariérního rozvoje a odborná školení
  • Místo výkonu práce: Brno – Slatina

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, technik, operátor výroby, kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas