Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník do výroby na 3 směny (32 000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 39592 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kolegy do fajn party, kteří se nebojí moderních strojů. U nás máte budoucnost!

Náplň práce

  • Budete obsluhovat stroje
  • Dělat pochůzky po provoze i venku
  • Odebírat vzorky
  • Pracovat na velínu
  • Můžete řídit VZV nebo bagr (pokud s ním umíte)
  • Vykládat a kontrolovat materiál

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání SOŠ/SOU
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze
  • Ideální jsou zkušenosti z výrobní společnosti

Nabízíme

  • Po zkušební době odměna 14 500 Kč k vaší výplatě
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Po 7 měsících smlouva na dobu neurčitou
  • Bezúročné půjčky
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na rekreaci dětí a další benefity
  • Místo výkonu práce: 15 km od Mělníku

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba