Typ nabídky

Dělič materiálu, dobré platové podmínky

referenční číslo: 45449 | aktuálnost: 24.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní strojírenské firmy s dlouholetou tradicí na českém trhu, hledáme zaměstnance na pracovní pozici Dělič materiálu.
obsluha a seřizování stroje obsluha vertikální nebo horizontální pily – řezání kusů pro výrobu řízení se technologickým postupem uvedeným v zakázkové kartě a přiloženou technickou dokumentací (výkres apod.) zpracování zakázek v pořadí dle termínu dodržování pracovních postupů pravidelné provádění samokontroly při práci odpovědnost za optimální nastavení stroje s ohledem na opotřebení nástrojů, zatížení stroje a produktivitu dodržování technologické kázně

Požadujeme

vyučení ve strojírenském oboru praxe v kovovýrobě dobrá znalost čtení výkresové dokumentace ochota pracovat v třísměnném provozu (úvazek 7,5 hod.) PO – PÁ

Nabízíme

atraktivní výdělek (tarif + prémie + příplatky + osobní hodnocení) nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce plnohodnotná 13. mzda 25 dní dovolené stravenkový paušál do čisté mzdy pracovní obuv a oděvy včetně praní příspěvky na penzijní připojištění pravidelné navyšování mzdových tarifů kompletní zapracování, zaškolení na technologie možnost zvyšování kvalifikace spolu s růstem mzdy spoustu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění