Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Cyber security junior Praha-východ

referenční číslo: 34406 | aktuálnost: 19.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s kybernetickými bezpečnostními systémy? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do týmu kybernetické a informační bezpečnosti na pozici:

CYBER SECURITY JUNIOR Praha-východ

Náplň práce

  • podílení se na strategii kybernetické a informační bezpečnosti v rámci výrobního závodu
  • návrhy a tvorba bezpečnostních standardů s cílem chránit zájmy společnosti
  • specifikace požadavků na zabezpečení IT prostředí
  • spolupráce na zabezpečení informací a informačních systémů
  • konzultace a školení v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • kontroly dodržování zavedených postupů a standardů a vyhodnocování rizik
  • Práce s operačními systémy Windows, Linux
  • spolupráce s IT týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • vhodné i pro absolventy s krátkou praxí v dané oblasti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovní (komunikace se zahraniční centrálou)
  • alespoň základní znalost ISO 27001
  • znalost mezinárodních standardů v oblasti informačních technologií
  • orientace v oblasti informačních a bezpečnostních technologií

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • možnost občasných home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vhodné i pro ABSOLVENTY!
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby