Typ nabídky

Minimální mzda

Customer service with ENG (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 38681 | aktuálnost: 10.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zákaznickým servisem a hovoříte plynule anglicky? Láká Vás prostředí nadnárodní stabilní společnosti? Chcete pracovat převážnou část z pohodlí domova?

Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici:
CUSTOMER SERVICE WITH ENG (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky z celého světa
  • Péče o stávající zákazníky, vyřizování požadavků
  • Administrativa, práce s ERP systémem

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
  • MS Excel, SAP

Nabízíme

  • Práce ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost 90% home office
  • 25 dní placeného volna
  • Jazykové kurzy
  • Benefitní balíček
  • Místo výkonu práce: Teplice

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Služby, osobní služby, au-pair