Typ nabídky

Minimální mzda

Customer Service Support s němčinou

referenční číslo: 1623024316 | aktuálnost: 27.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, jejíž královskou disciplínou je pojištění schopnosti splácet, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Support s němčinou.

Náplň práce:

  • Vyhledávání a ověřování informací v interním systému společnosti
  • Telefonická komunikace s rakouskými zákazníky
  • Kontrola příjemců výplat pojistného plnění a úhrad za doložené pokladní doklady a faktury za lékařské zprávy
  • Kontrola zprostředkovatelů a bankovních účtů společnosti
  • Komunikace s úřady státní správy
  • Odpovědnost za evidenci a kontrolu externích dodavatelů
  • Správa datové schránky
  • Pravidelný reporting

Očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem či administrativní pozici velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost němčiny pro občasnou komunikaci s rakouskými klienty
  • Čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • Pečlivost, orientace na detail
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti v týmu profesionálů
  • Práci na plný úvazek, HPP
  • Nástupní plat 40 000 – 50 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Jazykové kurzy dotované společností
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Stravenky
  • Cafeteria (14 000 Kč/rok pro sport, kulturu, vzdělání dle Vašeho výběru)
  • Multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba s pevnou částí 9:30h – 15:30h
  • Po zapracování možnost částečné práce z domova
  • Kanceláře: Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ostatní

Profese: asistent/asistentka, pracovník call centra, pracovník help desku, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova