Typ nabídky

Minimální mzda

Customer Contact Quality - Zákaznický kontakt pro kvalitu s němčinou

referenční číslo: 45620 | aktuálnost: 30.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do týmu světového lídra v oblasti technologií a inovací v automotive, jednoho z největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Do našeho závodu v Mladé Boleslavi nyní hledáme nového kolegu na pozici Customer Contact pro oddělení kvality. Tato pozice má mnoho dalších názvů Zákaznický kontakt nebo Customer Relationship Engineer v odělení kvality. Můžete získat nástupní bonus ve výši měsíční hrubé mzdy. Je rozložen do 2 částek - 1. je po uplynutí vašeho prvního měsíce a 2. získáte po uplynutí zkušební doby.
Na této pozici máte za úkol udržovat a prohlubovat vztahy se zákazníkem Kromě zákazníka budete i v úzké spolupráci s interními týmy kvality, vývoje a výroby Zúčastňujete se technických schůzek se zákazníkem, to obnáší specifikovat technické problémy, navrhování řešení, postup výroby, spravování odchylek a zajišťování všech specifických požadavků zákazníka Jste zodpovědný za prototypování a jeho prezentaci u zákazníka Máte pravomoci zastavit nevyhovující produkty Auditujte související skladovací místa i montážní linku v souladu s předpisy Pravidelně kontrolujete sériovou výrobu Sledujete záruční nároky Předvídáte možné problémy zákazníků a navrhujete jejich řešení

Požadujeme

Vzdělaní technického směru Silná orientace na uspokojení zákazníka Praxi na obdobné pozici nejlépe v automotive Znalost kvalitativních strojírenských technik Silné analytické schopnosti Schopnost hovořit v mateřském jazyce zákazníka – němčina a angličtina

Nabízíme

Nástupní bonus Semestrální bonusy Dynamické pracovní prostředí Příspěvek na životní/penzijní pojištění Příspěvky do systému benefitů Cafeteria Bonusy za senioritu Příspěvek na stravování Multisport karta za zvýhodněnou cenu Zvýhodněné volání od O2 Firemní akce 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Věda a výzkum, Výroba, průmysl, Management