Typ nabídky

Minimální mzda

CNC seřizovač | 2 směny, víkendy volné

referenční číslo: 41003 | aktuálnost: 26.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Menší firma. Stabilita. Atraktivní mzda! Hledáme juniorní i seniorní kandidáty CNC, kteří by se ujali obrábění soustruhu a frézky v 2 směnném režimu v Opavě.
obsluha a seřizování CNC frézky nebob soustruhu - vhodné i pro juniory, absolventy čtení výkresové dokumentace úpravy v programu (Fanuc) - později i programování (zaučíme) ochota pracovat na ranní a odpolední směnu

Požadujeme

vzdělání s výučním listem ve strojírenském oboru nebo praxe na obdobné pozici  spolehlivost dochvilnost manuální zručnost

Nabízíme

motivační systém ohodnocování - prémie ke mzdě příjemná atmosféra menší stabilní firmy 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování jazykové kurzy příspěvek na penzijní připojištění možnost smlouvy na dobu neurčitou stabilita  příjemná parta kolegů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl