Typ nabídky

Minimální mzda

CNC frézař - horizontální (28-32.000 Kč + bonus)

referenční číslo: 32759 | aktuálnost: 06.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oblasti obrábění kovů na CNC strojích, konkrétně i s frézováním? Dáváte přednost menší rodinné firmě, kde jsou si všichni rovni, před velkými korporacemi? Chcete být za svou kvalitní práci kvalitně ohodnoceni? Pak nám zašlete Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto jedinečnou nabídkou práce!

Moderní strojírenská společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem hledá schopné spolupracovníky na pozici:

CNC FRÉZAŘ - HORIZONTÁLNÍ (28-32.000 Kč + BONUS)

Náplň práce

  • Obrábění kovů dle technické dokumentace
  • Údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Odzkoušení vyrobených předmětů za použití základních měřicích a zkušebních přístrojů

Požadujeme

  • Min. SOU technického směru
  • Praxi v obrábění kovů na CNC frézkách
  • Znalosti systému Heidenhain, 2D programování

Nabízíme

  • Přátelskou atmosféru menší výrobní společnosti
  • 25 dní placeného volna
  • Bonus za docházku
  • Různorodý charakter zakázkové výroby
  • Měsíční a roční bonusy
  • Místo výkonu práce: 10 minut z Ústí nad Orlicí

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba