Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/servírka - Spa & Kur Hotel Praha***

referenční číslo: 5f3cf7bbc79a780776674a75 | aktuálnost: 29.09.2023

Spa & Kur Hotel Praha***

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Lázeňský hotel ve Františkových Lázních Spa & Kur Hotel Praha***, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, přijme zaměstnance na pozici číšník / servírka.

Číšník/servírka - Spa & Kur Hotel Praha***

Náplň práce

- obsluha hostů v lázeňské jídelně s provozem do 20:00 hodin

Požadujeme

- vzdělání a praxe v oboru není podmínkou - zaučíme
- základy NJ
- orientace na zákazníka, příjemné vystupování

Nabízíme

- možno také jako brigáda
- vhodné též pro důchodce
- možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
- systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání
- karta Multisport
- příjemné pracovní prostředí

Ostatní sdělení

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Ruská 27/12, Františkovy Lázně, 351 01

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Seniory, Studenty