Typ nabídky

Minimální mzda

Číšník | Servírka do hotelové restaurace

referenční číslo: 622f627322de8b147e4c72c2 | aktuálnost: 09.12.2022

Courtyard by Marriott Prague City

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Courtyard by Marriott Prague City****, který také patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici Číšník / Servírka.
Courtyard by Marriott Prague City **** nabízí osvěžující prostředí, které pomáhá hostům zůstat ve spojení v pracovním i osobním životě. Při práci v Courtyardu zajistíte hostům hladký a produktivní pobyt, který odpovídá jejich osobním a obchodním potřebám.

Náplň práce

- uvítání a obsluha hostů, příprava stolů, sklízení použitého nádobí
- komunikace s hosty nejčastěji v českém a anglickém jazyce
- používáme systém Micros, ale jeho znalost není podmínkou, vše vás rádi naučíme :)
- kontrola účtů a každodenní spolupráce s ostatními středisky v našem týmu

Požadujeme

- znalost angličtiny na komunikativní úrovni (alespoň úroveň B1)
- hledáme komunikativního a spolehlivého kolegu nebo kolegyni, kteří budou mít aktivní přístup k práci a zodpovědnost vůči hostům i kolegům

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr
- doba určitá se po prvním roce v případě oboustranné spokojenosti automaticky prodlužuje na dobu neurčitou
- 8hod. směny a možnost naplánovat si směny a domluvit se se svým týmem
- místo pracoviště na Praze 3 v těsné blízkosti metra Flora
- nástup ideálně v průběhu dubna - čím dříve, tím lépe :)

- kafeterie, multisportka, příspěvek na životní/penzijní připojištění, stravování v hotelové kantýně, kafe/čaj/voda po celý den zdarma, jazykové kurzy, body na pobyt zdarma v ostatních hotelích CPI a spoustu dalších benefitů.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Lucemburská 46, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy