Typ nabídky

Minimální mzda

Chemik absolvent - prevence havárií (32.-37.000kč)

referenční číslo: 38617 | aktuálnost: 10.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte VŠ vzdělání se zaměřením na chemii či jiný příbuzný obor? Mluvíte plynule anglicky a chcete ji využívat na denní bázi? Znáte chemické technologie a procesy?
Pak hledáme právě Vás!

Do stabilní společnosti hledáme posilu na pozici:
CHEMIK ABSOLVENT - PREVENCE HAVÁRIÍ (32.-37.000Kč)

Náplň práce

  • aktualizace předepsané bezpečnostní dokumentace, v souladu s legislativou
  • analýzy nehod, ... hodnocení rizik
  • hodnocení výrobních procesů
  • provádění interních auditů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ideálně chemie)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost chemických technologií, procesů

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní rekreace
  • finanční růst
  • dotované stravování
  • 25 dní placeného volna
  • flexibilní pracovní doba
  • úvazek 37,5 hodiny týdně

Místo výkonu práce: Trmice

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Bezpečnost, ostraha