Typ nabídky

Minimální mzda

CFO výrobní společnosti

referenční číslo: 40520 | aktuálnost: 18.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Orientuješ se v účetnictví, daních, investicích, chash-flow a řízení financí? Dokážeš připravit finanční podklady pro správná manažerská rozhodnutí? Jsi ekonom, který si pohlídá každý utracený desetník? Dokážeš se dívat na firemní finance z dlouhodobé perspektivy? Pokud stále odpovídáš ano a chceš být ve vedení společnosti, čti dále.

Česká strojírenská společnost, která poskytuje špičková řešení splňující technické i technologické parametry těch nejnáročnějších zákazníků a přitom klade velký důraz na přátelské pracovní prostředí a přístup k zaměstnancům hledá do svého týmu schopného a organizovaného manažera na roli:

Chief Financial Officer

Náplň práce

  • Finanční řízení skupiny.
  • Zajištění financování skupiny.
  • Řízení cash-flow skupiny.
  • Zodpovědnost za jednání s bankami.
  • Treasury.
  • Nastavení, řízení a kontrola finanční politiky skupiny.
  • Strategické plánování.
  • Konsolidace, audity.
  • Zodpovědnost za integritu finančních výkazů, reporting.
  • Controlling, reporting, analýzy.
  • Řízení ekonomického oddělení.
  • Dohlížení na obchodní výkonnost.

Požadujeme

• Výborná znalost ekonomiky výrobní firmy.
• Praxe na manažerské pozici minimálně 5 let
• VŠ vzdělání ekonomického směru.
• Znalost účetní a daňové legislativy a právního rámce ČR.
• Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobrá komunikace a aktivní přístup k práci.
• Schopnost vést a motivovat tým.
• Znalost AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Služební auto.
  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick day.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na stravné.
  • Osobní placené volna nad rámec zákoníku práce dle kolektivní smlouvy.
  • Příspěvky na děti (narození dítěte, různé pobyty jako tábory, kurzy...).
  • Příspěvky na služby polikliniky.
  • Možnost jazykového vzdělávání.
  • Zaměstnanecké benefity formou cafeterie.
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Management