Typ nabídky

Minimální mzda

CAD designer (30-45.000 Kč)

referenční číslo: 37497 | aktuálnost: 18.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventem VŠ se zaměřením na strojírenství nebo již zkušený konstruktér/designer?
Baví Vás řešení konstrukčních návrhů?
Ovládáte CAD programy a chcete se neustále zdokonalovat?

Pak stačí jediné, zaslat nám SVŮJ životopis!

Náplň práce

  • Zpracování výkresové dokumentace
  • Komunikace ohledně technických specifikací
  • Řešení konstrukčních návrhů
  • Inovace stávajících produktů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se strojírenským zaměřením
  • Znalost CAD programů – Solid Edge/CATIA
  • Praxi na pozici konstruktéra – VÝHODOU
  • Technickou zdatnost a ochotu učit se nové věci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pestrou práci v moderním prostředí
  • Pozici vhodnou i pro absolventy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Využití a rozvoj angličtiny – možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství