Typ nabídky

Minimální mzda

Buyer/customer service representative (AŽ 37.000 KČ)

referenční číslo: 37516 | aktuálnost: 20.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici která zahrnuje Nákup i Zákaznický servis. Disponujete zkušenostmi, alespon z jedné oblasti? Hovoříte anglicky a nebojíte se výzev? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

Nadnárodní společnost právě hledá posilu do týmu na pozici BUYER/CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (AŽ 37.000 KČ)

Náplň práce

  • Vyřizování a zpracování objednávek zákazníků
  • Zpracovávání reklamací či speciálních požadavků zákazníka

• Zpracování objednávek pro dodavatele
• Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
• Odpovědnost za přesnost dat v systém

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace v AJ)
  • Předchozí praxe v oblasti Nákupu či Zákaznického servisu ve výrobní společnosti
  • Pečlivost, stresu odolnost
  • Znalost ERP systému výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel)

Nabízíme

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home office
  • Pracovní notebook
  • Příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Kadaň

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair