Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda ve skladu na noční směny – 165 Kč/h

referenční číslo: 40454 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádíky do skladu v Brně-Tuřanech, v průmyslovém areálu u letiště.
Náplní práce je třídění balíků a zásilek podle jednotlivých výdejních míst.  Aktuálně hledáme brigádníky, co mohou hlavně na noční směny ideálně alespoň 2x týdně v čase NE-PA 21:00-5:30 nebo 22:00-6:30.

Požadujeme

čistý trestný rejstřík dobrá fyzická kondice (některé balíky jsou těžší) 18 let

Nabízíme

flexibilní směny 165 Kč/h
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda