Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda v supermarketu – od 16.12. do 30.12. - Jablonec nad Nisou

referenční číslo: 41004 | aktuálnost: 06.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš přivýdělek a jsi flexibilní? Máš potravinářský průkaz? Pak právě ty můžeš získat brigádu v Jablonci.
Hledáme brigádníky na tyto činnosti: obsluha pultu, práce na pokladně, noční doplňování zboží.

Požadujeme

plnoletost, zkušenosti s pultovým prodejem nebo na pokladně, potravinářský průkaz.

Nabízíme

mzdu 150 Kč/hod., ranní nebo odpolední směny dle dohody, a noční vybalování zboží, brigáda v termínu 16.12. – 30.12.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda