Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda do obchodu ve Frýdku- Místku

referenční číslo: 40601 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte brigádu na přivýdělek ve Frýdku – Místku? Hledáme nové kolegy na výpomoc do obchodu na pozici pokladní a vybalování zboží. Nástup je ihned!
Brigádá  na pozici pokladní spočívá v obsluze výdejního pultu a pokladny na ranní a odpolední směny.  Brigáda na vybalování zboží spočívá ve vybalování zboží do regálu a úklidu na ranní,odpolední i noční směny.

Požadujeme

Věk 18 +
Samostatnost a spolehlivost
Potravinářský průkaz
Výhodou je zkušenost z obdobné pozice

Nabízíme

Mzda 165 Kč/hod. Nástup možný IHNED Možnost si domluvit směny individuálně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 150 - 170 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda