Typ nabídky

Minimální mzda

BOZP specialista s AJ (50-55.000 Kč)

referenční číslo: 36960 | aktuálnost: 04.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jako technik BOZP ? Chcete rozvíjet svoji kariéru v mezinárodní společnosti?
Pokud zvládnete o svých dosavadních pracovních zkušenost pohovořit i v angličtině, neváhejte zareagovat na pozici:

BOZP SPECIALISTA S AJ (50-55.000 Kč)

Zašlete Váš životopis na Sojkova@acjobs.cz

Náplň práce

  • Zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i na externích pracovištích
  • Preventivní monitorování a průběžné vyhodnocování rizik
  • Zpracování a správa interních předpisů
  • Školení BOZP v organizaci
  • Řešení pracovních úrazů

Požadujeme

  • Min. VŠ vzdělání technického směru - Vhodné pro absolventy
  • Praxi na pozici BOZP technika ve výrobní firmě
  • Kvalifikaci dle platné BOZP/PO legislativy
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací program
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha