Typ nabídky

Minimální mzda

Banketový číšník

referenční číslo: 6303d068500c4011ba0d3082 | aktuálnost: 12.10.2023

Courtyard by Marriott Prague City

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Courtyard by Marriott Prague City****, který také patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici Banketový číšník.

Náplň práce

- příprava konferenčních místností (stoly, židle, konferenční vybavení)

- nastavení audiovizuálních technologií

- servírování coffee breaků a jiného občerstvení

- pečování o hosty

- úklidové práce po konferencích

Požadujeme

- znalost angličtiny výhodou

- hledáme komunikativního a spolehlivého kolegu nebo kolegyni, kteří budou mít aktivní přístup k práci a       zodpovědnost vůči hostům i kolegům

- dodatečné zaškolení je samozřejmostí

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr

- oba určitá se po prvním roce v případě oboustranné spokojenosti automaticky prodlužuje na dobu             neurčitou

- 8hod. směny

- místo pracoviště na Praze 3 v těsné blízkosti metra Flora

- nástup ideálně čím dříve, tím lépe :)

- kafeterie, multisportka, příspěvek na životní/penzijní připojištění, stravování v hotelové kantýně, kafe/   čaj/voda po celý den zdarma, jazykové kurzy, body na pobyt zdarma v ostatních hotelích CPI a spoustu   dalších benefitů.

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Lucemburská 46, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy