Typ nabídky

Minimální mzda

Backend Tester pro multimediální platformy IPTV a OTT

referenční číslo: 40609 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chtěl/a by ses podílet na zvyšování výstupní kvality ve společnosti, jejíž ojedinělý a úspěšný produkt v Evropě denně používá přes milion domácností? Proč k nám? Protože nám budeš pomáhat rozvíjet fantastický a úspěšný produkt, který má za sebou mnoho spokojených zákazníků a před sebou řadu skvělých příležitostí a inovací. Protože se u nás naučíš vše, co budeš chtít a co je potřeba. Když se budeš chtít zabývat něčím, co tě baví a zároveň to podpoří naši platformu, dostaneš k tomu prostor i čas.
Budeš testovat backendovou část platformy od streamovacích funkcí až po API. K tomu budeš využívat prostředí Linuxu, analyzovat logy, ověrovat data v databázích postgres nebo elasticsearch. Budeš se podílet na validaci a analýze chyb. Můžeš se podílet na rozvoji automatizovaného testování.

Požadujeme

Základní znalost OS linux instalace a konfigurace deb balíků znalost přístupových práv základy sítí Zkušenost s testováním API (REST, GraphQL, WebSocket, GRPC, SOAP) Základní znalost SQL Zkušenost s Postmanem Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace Čím nás ještě zaujmeš, ale není podmínkou: Základní znalost nějakého programovacího jazyka (bash, python, javascript) Znalost video streamingu Schopnost analyzovat síťový provoz (např. Wireshark) Uživatelská zkušenost s docker, docker-compose nebo kubernetes zkušenost s messagingovým systémem (používáme RabbitMQ)

Nabízíme

Ojedinělý a smysluplný produkt který je vidět, v Evropě ho denně používá 1 milion+ uživatelů. Silné know-how, nadšení pro to, co děláme, nejnovější technologie a tooly, agilní přístup. Konference a školení dle vlastního výběru v rámci celé Evropy, mentoring a networking. Nekorporátní prostředí, otevřenou komunikaci, plochou organizační strukturu, neformální a přátelskou atmosféru. Work-life balance, flexibilní pracovní dobu s core 10 – 16 h, možnost homeoffice, sick days, stabilizační dovolenou. K platu finanční odměnu a pestrou škálu benefitů – např. roční kupón na MHD, stravenkový paušál, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny atd. Relax zónu s retro gameskami, šipky, lobby, posezení na střešní terase s výhledem. Chutnou kvalitní kávu po celý den, čerstvé ovoce, firemní snídaně. Moderní kanceláře v Karlíně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika