Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik (30 - 45 000 Kč)

referenční číslo: 44757 | aktuálnost: 18.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovaný obor automechanik? Máte praxi alespoň 1 rok s opravou automobilů, výměnou oleje, brzd, tlumičů a dalšího? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis a staňte se naším AUTOMECHANIKEM!

Náplň práce

  • Oprava automobilů
  • Výměna pneu, brzd, oleje, výfuků
  • Diagnostika

Požadujeme

  • SOU Automechanik
  • Praxe alespoň 1 rok na pozici Automechanik
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Roční bonusy dle vnitřních předpisů společnosti
  • Stravenky
  • Kvalifikované zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné ceny firemních produktů
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl