Typ nabídky

Minimální mzda

Autoelektrikář - 1 směna a volné víkendy - m/ž(25-30.000 Kč)

referenční číslo: 31534 | aktuálnost: 16.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte v šuplíku výuční list v oboru Autoelektrikář? Baví vás opravovat elektro věci v autech a nezaleknete se ani větších kousků? Pak jste náš člověk!

Zavedená společnost hledá posily na pozici:

AUTOELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA A VOLNÉ VÍKENDY (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • zjištění závad na velkých vozidlech
  • opravy závad
  • servisní prohlídky

Požadujeme

  • výuční list v oboru autoelektrikář
  • praxe v oboru
  • řp. sk B, další výhodou
  • zručnost a pečlivost

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • dovolená 25 dnů
  • stravování na pracovišti
  • příspěvek na pojištění
  • místo výkonu práce: Zlín

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl