Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka s angličtinou

referenční číslo: 42439 | aktuálnost: 05.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás administrativní práce a rádi byste nasbírali další zkušenosti ze zajímavé firmy? Umíte pracovat v balíčku MS Office, domluvíte se anglicky a rádi se staráte o zákazníky? Mám pro Vás novou zajímavou pozici asistentky v neziskové společnosti, tak se mi ozvěte!
Zajistíte běžný chod kanceláře (pošta, chystání občerstvení, provozní úklid, tabulky...) Administrativa dokumentace (archivace, datová schránka, evidence…) Příprava podkladů pro mzdy (docházka, cesťáky, dovolené...) Nákup kancelářských potřeb Vedení knihy jízd Vedení pokladny Zajišťování meetingů a jiných akcí Asistence panu jednateli – pomoc s prezentacemi a podklady pro dozorčí radu

Požadujeme

Máte minimálně středoškolské vzdělání Orientujete se v MS Office Domluvíte se anglicky (psanou i mluvenou formou) Jste aktivní řidič Výhodou je praxe z obdobné pozice

Nabízíme

Zajímavé fixní ohodnocení + osobní a mimořádné odměny Nástup ihned Zástup za mateřskou dovolenou - práce minimálně na 3 roky Stravenkový paušál Delší dovolená Výuka angličtiny v pracovní době Flexi passy Příspěvky do výplaty na volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa