Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka ředitele-výrobní společnost (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 37103 | aktuálnost: 14.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte organizační schopnosti a zkušenosti na obdobné pozici? Hovoříte skvěle anglicky a chcete jazyk využít?
Pokud ano, neváhejte se přihlásit do tohoto výběrového řízení!
Perspektivní nadnárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

ASISTENTKA ŘEDITELE-VÝROBNÍ SPOLEČNOST (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Administrativní podpora vedení společnosti
  • Příprava podkladů, prezentací pro jednání
  • Plánování schůzek a meetingů, vyhotovování zápisů z porad
  • Zajišťování firemních akcí
  • Komunikace s návštěvami
  • Správa služebních vozidel + cestovních náhrad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • AJ – komunikativní úroveň
  • Pokročilý uživatel MS Office
  • Povědomí o online marketingu výhodou
  • Kultivovaný projev, příjemné a reprezentativní vystupování, pečlivost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Práci v novém moderním prostředí
  • Firemní stravování
  • Možnost jazykových kurzů

... a plno dalších benefitů!
Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa