Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka/asistent

referenční číslo: 5c52dec7a5ad956d8f5b7dc1 | aktuálnost: 07.02.2023

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Asistentku/asistenta - Kancelář starosty a tajemníka"

Náplň práce

Zajišťování specializované organizační a koordinační práce .

Požadujeme

Střední vzdělání s maturitní zkouškou

  • znalost práce na PC - MS Word, Excel, Internet
  • dobré organizační schopnosti
  • dobré komunikační schopnosti
  • flexibilita
  • samostatnost při přípravě dokumentů a správě agendy v souvislosti s činností zástupců samosprávy
  • zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend v souvislosti s činností zástupců samosprávy
  • zkušenosti a praxe v administrativě ve veřejné správě nebo státní správě výhodou
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Zařazení do 8. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění

  • 5 dnů zdravotního volna

  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass

  • 200 hodin dovolené dovolené

  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita