Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka s angličtinou (od 30.000 Kč)

referenční číslo: 37951 | aktuálnost: 02.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte prokazatelnou praxi na pozici asistentky nebo v oblasti administrativy? Domluvíte se bez problémů anglicky? Baví Vás vše organizovat a umíte si ve věcech udělat systém? Tak to hledáme přávě Vás!

Úspěšná výrobní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici:
ASISTENT/KA S ANGLIČTINOU (od 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Podpora při organizace služebních cest
  • Celková organizace návštěv klientů a zákazníků
  • Správa vozového parku
  • Starost o vybavení kanceláře pro denní provoz
  • Administrativní práce - pošta, komunikace s úřady apod.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Výborné organizační schopnosti
  • Pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijko
  • Dotované stravování
  • Životní pojištění
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Mikulov

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa